Starter
2 × 1kg bags
$35.98 CAD
$17.99 per 1kg bag
48 servings total
Choose your 2 bags below
0 of 2 bags selected
$8 shipping in BC on orders under $100.
>
Start with one 650 g bag — or order as many as you like.
Save $4.79 on every order — automatically applied at checkout to help with shipping.
Choose a pack, mix your flavours, then add it to your cart.
One-time purchase. All bags delivered together.
2 × 1kg bags
$35.98 CAD
$17.99 per 1kg bag
48 servings total
Choose your 2 bags below
0 of 2 bags selected
$8 shipping in BC on orders under $100.
4 × 1kg bags
$71.96 CAD
$17.99 per 1kg bag
96 servings total
Choose your 4 bags below
0 of 4 bags selected
$8 shipping in BC on orders under $100.
6 × 1kg bags
$107.94 CAD
$17.99 per 1kg bag
144 servings total
Choose your 6 bags below
0 of 6 bags selected
Shipping calculated at checkout.
Apple Cinnamon
Pineapple Coconut PecanExclusive online-only 1kg bags • 24 servings per bag
Prices above are for the bags. Shipping is added at checkout.
Other provinces and BC orders of $100 or more: shipping calculated at checkout.
Stock Your Pantry
Exclusive 1kg Breakfast Club Bags — Not available in retail stores.
Choose any combination of Apple Cinnamon and Pineapple Coconut Pecan. Choose your FREE 1kg bag and receive all 11 bags together in one delivery.
Choose Your Flavours
Add bags until your total reaches exactly 10. Choose all one flavour or any combination of the two.
Apple Cinnamon
Warm apple and cinnamon flavour.
Pineapple Coconut Pecan
A tropical blend with coconut and pecans.